Outsourcing IT specialistů
a pronájem týmů

Naši specialisté ve vašich službách. Kvalifikovaná posila vašeho vývoje.

Nabízíme pronájem it specialistů i celých týmů

Má váš vývojářský tým dostatečnou kapacitu nebo znalosti pro rozsáhlejší projekt?

Není pro vás vývoj hlavní činností, ale pouze nezbytnou součástí vašeho růstu?

Potřebujete tým specialistů, který vaši zakázku samostatně navrhne a zrealizuje?

Nabízíme efektivní model spolupráce v oblasti IT. Využijte osvědčený bodyshop.
Máme 10letou zkušenost s outsourcingem specialistů.

Nabízíme vám sestavení a řízení týmu zkušených analytiků, konzultantů a programátorů, vedeného projektovými manažery s certifikacemi Prince 2 a ITIL.
Přesně na míru vašemu projektu.

Předejte kompletní odpovědnost za personální obsazení vašeho vývojářského týmu nám.

Pro firmy nabízíme pronájem IT specialistů nebo celého týmu, kteří vyplní Vaše chybějící IT kapacity. Umíme posoudit vaše potřeby a navrhnout vhodné specialisty se zaměřením na vývoj SW, DevOps, Administraci a správu IT systémů. Dále nabízíme ousourcing specialistů pro bezpečnost IT včetně agend reportingu bezp. incidentů či oblasti GDPR. Kromě technických pozic nabízíme také business konzultanty, finanční a/nebo funkční konzultanty, projektový management. Za každého specialistu vám fakturujeme pouze odpracované a schválené hodiny.

Dlouhodobá spolupráce se zákazníky je pro nás prioritou. Dle zadání zákazníka stanovíme konkrétní činnosti specialistů, definujeme technologie, senioritu kandidátů a nabídneme konkrétní IT specialisty. Předložíme nabídku prověřených specialistů, kteří vyhovují požadavkům zákazníka a společně vybereme optimální kandidáty, kteří budou novými členy týmu.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme zvolit to správné řešení.

Proč zvolit IT outsourcing?

Spolehlivý tým i jednotlivci

Sestavíme pro vás ucelený tým odborníků s požadovanou specializací a zaručíme jeho bezproblémové fungování po celé realizační období. Případně nabídneme i jednotlivé specialisty dle vašeho požadavku.

i

Garance obsazení

Garantujeme kvalifikované obsazení jednotlivých pracovních rolí. Dodáváme vám konkrétní zaměstnance nebo ucelený tým, dle předem určených rolí.

Specializace

Dokážeme pro vás zajistit i neobvyklé specializace, běžně nedostupné v dostatečném množství či s dostatečnými zkušenostmi v dané oblasti. Většina našich specialistů pracuje na dálku.

Úspora nákladů

Nábor a zaškolení celého týmu řešíme za vás. Nemusíte vytvářet a následně rušit nové pracovní pozice, ani zaměstnance zaškolovat nebo dále vzdělávat.

Oblasti ve kterých naši experti působí

Vývoj SW Frontend/Backend , desktop i mobilní aplikace 

Vývoj a konzultace ERP, CRM systémů 

Microsoft 365  

Grafika, design  

Bezpečnost IT 

eCommerce

Testování

Splníme i další požadavky zákazníka

Spojení 144 systémů snížilo mzdové náklady na třetinu.

Kritická infrastruktura vyžaduje nejvyšší zabezpečení.

Doklady čte umělá inteligence.

Přidaná hodnota na hodinu práce z 200 Kč na 400Kč za 2 roky.

Od kontaktu přes objednávku a výrobu až po doručení bez jediného papíru.

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

... a řada dalších

Politika bezpečnosti informací

Naší snahou je zabezpečit kontinuitu podnikatelské činnosti, minimalizovat případné škody, předcházet bezpečnostním incidentům a deklarovat našim zákazníkům , obchodním partnerům, společníkům, zaměstnancům a široké veřejnosti schopnost společnosti efektivně ochránit informace a majetek vlastněný i svěřený v souladu s relevantními závazky, právními normami a dalšími specifickými požadavky. Za účelem prosazované této politiky je ve společnosti zavedený udržitelný systém řízení informací bezpečnosti podle ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27017 a ISO/IEC 27018 jako neoddělitelná součást řízení společnosti a systém opatření zajišťujících připravenost společnosti plnit požadavky zákazníků v oblasti ochrany nám svěřených aktiv.

Více o naší politice bezpečnosti se dozvíte ZDE

ISO certifikáty si můžete zobrazit ZDE

 

We will contact you

Do you need to discuss your intention with an expert? Find out if the given service is suitable for your company or get answers to questions or a price quote?

Contact us:

telephone: +420 602 779 893
e-mail: contact@altairsolutions.cz

 

14 + 8 =

Call Now Button